back to menu
Career

Vevői minőségügyi mérnök

Mosonmagyaróvár

Az SMR-nél dolgozni izgalmas projekteket, változatos nemzetközi lehetőségeket takar. Felvételt hirdetünk az alábbi pozícióba: Vevői minőségügyi mérnök.

Feladatok:

  • Vevői kapcsolattartás
  • A vevői reklamációk kezelése, koordinálása problémamegoldó módszerek alkalmazásával
  • A belső problémák/reklamációk megoldásának támogatása
  • A termék és gyártási költségcsökkentés koordinálása (PCO)
  • A gyártás minőségbiztosítási folyamatainak folyamatos fejlesztése
  • A szériagyártás során szerzett tapasztalatok biztosítása a jövőbeni projektek számára
  • A vevői látogatások/auditok megszervezése és lebonyolítása
  • A munkakörrel kapcsolatos jelentések, statisztikák készítése/követése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás, német nyelvismeret előnyt jelent
  • Tapasztalattal rendelkezők és pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • MS Office eszközök magabiztos használata
  • Határozott fellépés, kiváló koordinációs képesség
  • Terhelhetőség, dinamizmus, proaktivitás, stressz tűrés.

Amit kínálunk:

Szakmai fejlesztés, betanulás tapasztalt kollégáktól Versenyképes juttatási csomag Hűségprémium, Karácsonyi bónusz Albérlet támogatás akár 35 000 Ft Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben Felelősség, kihívást jelentő feladatok Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

SMR in MOSONAGYARÓVÁR

City of Water

World renowned for its thermal baths, Mosonmagyaróvár is located at the intersection of the Mosoni-Danube and Lajta rivers. Mosonmagyaróvár is easily accessible due to its proximity to both Vienna (approximately 80km) and Bratislava (approximately 30km).

Mosonmagyaróvár erkunden